Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani...

Hogyan lehet visszaállítani az elveszett Brawl Stars játékot, ha nem volt hozzárendelve e-mail cím? Három hete le lett törölve a telefonról a játék, és most újra töltöttük, de sajnos minden elveszett.

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek! A fiam nagyon szomorú ez miatt.

2022. máj. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt már sehogy nem lehet visszaszerezni.
2022. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem annó úgy volt, hogy letöröltem, aztán minél később töltöttem vissza,annál kevesebb dokig maradt meg. De ahogy így ahogy le lett írva, így tényleg nincs mód visszahozni...
2022. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vissza lehet, ha a karakternek meg van a Supercell ID-je.
2022. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3-as vagyok. Csináltam régebben egy csomó ilyet, ha gondolod megpróbálhatom, írj rám nyugodtan privátba.
2022. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsánat, rájöttem rosszat mondok. Nem Supercell ID, hanem Player ID, ha az megvan akkor sikerülhet visszahozni a profilt.
2022. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok, megkérdezem a fiamat, hogy mi a helyzet a játékkal.
2022. jún. 26. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!