Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hasonló tapasztalatok Red...

Hasonló tapasztalatok Red Dead Redemption 2 játékkal?

Figyelt kérdés
Tört játék, letöltöttem kb 4 nappal ezelőtt. Játszottam, minden rendesen ment. Tegnap beléptem majd kb 10 perc játék után kidobott a játék. Ezt eljátszotta még háromszor. Ma ismét megpróbálkoztam és ismét ezt produkálta. Rendszergazdaként indítottam, utánanéztem miket lehet ez ellen tenni, de semmi sem segített. Valami tanács? Valaki járt már így? Mit lehetne tenni? Teljesen jól működött majd egyszer csak belekezdett ebbe.

2022. máj. 28. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lopott húsnak bizony híg a leve. Pláne, hogy az epic store-ban jelenleg 50% akció van rá, ami az ingyenes kuponnal további 25%-al csökkenthető...
2022. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a legjobb a gépem ezért amíg nem szerzek jobbat addig nem költök egy ilyen nagy igényű játékra
2022. máj. 28. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
A szeletelt kenyeret is lopod a pékségből, mert tompa otthon a kés?
2022. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, azért is töltöttem le a játékot mert abban is lopnak
2022. máj. 28. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd a többi tolvajt Pistike.
2022. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 eurót fizettem a játékért amikor akciós volt, kijátszottam, 60 euróért is simán megéri megvenni, nagyon jó játék.
2022. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes kedvezménnyel jelenleg ~20 euróra jön ki, nem is emlékszem ekkora kedvezményre e játék esetében.
2022. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LakatosAnonymus ***** válasza:
Heló. Megoldható, kell egy crack fix. De inkább vedd meg. Ha mégsem veszed meg, írj rám privátban.
2022. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyerek ha szar a géped tört játékként de fogja elvinni...
jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!