Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi alapján rangsorolja a...

Mi alapján rangsorolja a messenger az elérhető ismerősöket abban a bizonyos felső sávban?

Figyelt kérdés

Tapasztaltátok, hogy van olyan személy, aki az újonnan felvett ismerősök ellenére is stabilan az első helyen marad, de NEM kommunikáltok vele?

Mi az összefüggés?



2022. jún. 5. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipp: Mikor lépett be talán..., én úgy vettem észre. A friss kerül előre. Lehet állandóan belépve van...
2022. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Írtad, hogy csak egy tipp a részedről, tehát nem kötekedésképp írom a következőket.

Mondjuk egy 500-as (vagy több) ismerőslistában elég nagy esélye van, hogy többen is egyszerre lépjenek be, ennek ellenére mégis mindig ugyanazt dobja ki elsőnek (ha aktív az a személy).

Ha "csak" emiatt helyezne valakit oda, mindig cserélődne, hogy kit.

Sokan vannak állandóan belépve, mégis eltűnnek.

(Bár szerintem több minden játszik közre.)

2022. jún. 5. 20:06
 3/7 A kérdező kommentje:

Válaszoljon nyugodtan az is, akinek csak egy megérzése van, vagy akit még érdekel ez a téma!

Az együttgondolkodáshoz minden megjegyzés hasznos.

2022. jún. 5. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen random.

Volt olyan időszak, amikor 1 (max 2) kivétellel azok voltak a sávban, akikkel akkor a legtöbbet beszéltem.

Van úgy, hogy olyanok vannak, akik ugyan ismerőseim, de 3-4 havonta ha pár mondatot beszélünk.

Elég gyakran olyan személyek vannak elöl, akikkel marketplaces kommunikáció folyt csak, vagy egyéb eladás kapcsán beszéltünk, de már évekkel ezelőtt.

Most is hogy megnyitottam:

1. Egy ismerősöm, akivel pár hete egy keveset beszeltem

2. Egy szaktársam, akivel messengeren utoljára 2,5 hónapja beszéltem.

3. Ez a lány konkrétan nem tudom ki, talán valamit eladtam neki egyszer, de ez sem biztos.

4. Egy másik szaktársam, akivel csak egy csoportos chatben szoktam beszélni.

5. Egy ismerős, akivel bármilyen messenger/Facebook interakcióm minimum 4 évvel ezelőtt volt.

6. Egy lány akivel telefon eladás miatt beszéltem utoljara, 5 évvel ezelőtt, és nem ismerősöm.

7. Még egy ember, akiről nem tudom, ki lehet.

8. Egy városban lakunk, de messengeren sosem beszéltünk.

9. Újabb ember, akire nem emlékszem (valószínű szintén eladás kapcsán, de szintén valami 4-5 evvel ezelőtt)

10. Rá emlékszem, hogy egy ruhát vett tőlem, 2 napig kommunikáltunk, és nem sokat. Másfél éve.

11. Random ismerős

12. Régi barátnőm, egy éve nem beszéltünk.

Ez most az első 12 csak, de a folytatas is kb így halad.

Néha ott van az 1./2. helyen a testvérem, egy nagyon jó barátnőm, vagy a barataim az egyetemről.

Szerintem nincs benne különösebb logika.

Volt, hogy nagyon bejött egy srac, és sokáig ott volt ő az első helyen, vagy a sáv elején, de már nem járunk egy társaságba és kb azóta nincs is ott. De nem tudok erre magyarázatot adni.

(Biztos vagyok benne, hogy nem az alapján rakja nekem sorba, hogy ki nézi a profilom - sokan itt azt hiszik, hogy ez a megoldás, és az alapján sem, hogy én kikkel interaktálok, mert ahogy a leírt listám is mutatja, ezek teljesen random emberek)

2022. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!

Szerintem sem kizárólag a profil nézegetés a döntő, ennél sokkal összetettebb dolog állhat mögötte. Viszont egy összetevője, részomentuma lehet.

2022. jún. 6. 21:52
 6/7 A kérdező kommentje:
*Rész momentuma
2022. jún. 6. 22:06
 7/7 anonim válasza:
Az aktív ismerősök rangsora annak alapján alakul ki, hogy milyen gyakran üzengettek egymásnak és a beszélgetéseiteket milyen gyakran olvasod vissza.
2022. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!