Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Snapchaten fotót utólag lehet...

Snapchaten fotót utólag lehet menteni?

Figyelt kérdés

Pontosítva a kérdést:

Szoktam streak-elni, azaz minden nap küldök fényképet pár embernek. Ezeket a képeket le szoktam menteni memories-be, hogy utólag vissza tudjam nézni. Viszont ma történt az, hogy nem mentettem le a képet, elküldtem másoknak ugye és így nem lesz bent a többi között. Na most ez nem is lenne nagy baj, ha nem ma történt volna, mert számomra fontos a kép és nem tudom hogy sikerült ez így, mert eddig soha nem voltam ilyen figyelmetlen.

Ha valaki esetleg tud ötletet mondani visszaállításra, annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm a válaszokat



2022. jún. 6. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán lehet, de ehhez meg kell tudnom dolgokat. Számítógépen, hozzá tudsz férni a snapchat-hez? Mert onnan a böngésző segítségével, lementheted a képet, (Nincs snapchatem, ezért kérdezem) Ha pedig igen, be lehet lépni, keresd meg a küldött képet, jobb klikk rá, kép mentése másként, ha nincs ilyen opció, akkor elem vizsgálata, ott lesz hozzá a link, majd ezt vissza kell másolnod a telefonodra, és megvan, persze, ha erre gondoltál.
2022. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!