Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Törött kijelzős telefonról...

Twitx kérdése:

Törött kijelzős telefonról kellene egy email cím,P30-rol hogy lehet?

Figyelt kérdés

Érzékel de képet nem ad,OTG adapterem van de nemtudom feloldani a telefont hogy valahogy ramenjek az adat átvételre USB-n keresztül.

HDMI kábelek nincs USB céggel...

Nagyon kellene ez az email cím.

Viszont szervizbe még nincs időm mert két helyen dolgozok.Valami otletetek?


2022. jún. 12. 18:57
1 2
 1/17 P.O.C. ***** válasza:
Miért nem jelentkezel be számítógéppel az e-mail fiókodba?
2022. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van megoldás, feltéve, ha az USB Hibakeresés, be van kapcsolva a telefonon, és alapból fájlátvitel-re van állítva. Ez a kettő dolog, megvan benne?


(Mert akkor, mondjuk, egy programmal rá tudunk csatlakozni, ami mutatja a kijelzőjét, és irányíthatóvá teszi gépről)


Másrészt, mint email cím, ha fájlba van az email cím, mármint, nem be akarsz lépni, kösd rá adatátviteli usb-vel a gépre, és a fájlok ott lesznek.

2022. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs bekapcsolva rajta a hiba keresés,valahogy a képernyőt kellene tükrözni tv-re vagy gépre.

1. Elfelejtettem az email címet.

2022. jún. 12. 21:27
 4/17 anonim ***** válasza:

Rendben, hát a kijelző, valamennyire, kattintható? Mármint, hogy bár nem mutat képet, a kattintásokat így is érzékeli? Mert akkor megpróbálhatjuk vakon csinálni, ami időbe fog telni, de van értelme, ha be tudjuk kapcsolni rajta a hibakeresés-t, és a fájlátvitel-t.


Viszont, attól még, azt próbáltad, hogy az alkalmazásokat, látod e usb-n keresztül? Ehhez nem szükséges ugye, hibakeresés. Mert ha látod, akkor belőlük ki lehet szedni, az email-t, és a jelszó-t. Feltéve, ha van olvasási jogosultság onnan.

2022. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ahogyradugom USB-re,kiadja a Huawei .EXE-t,ha az .EXE-t törlöm akkor mert kéri hogy telepitsem,de akkor még a hiba keresés a gond.Erzekel a képernyő csak keveset mutat,kb 13%-ot a képernyőről.
2022. jún. 13. 08:17
 6/17 anonim ***** válasza:

Hmm, talán nincs is szükség a hibakeresés-re, de még nem használtam ilyen eszköz-t.

[link]


Ezt próbáld ki, ha szerencsénk van, ezzel rálátást kapunk valamennyire az eszköz-re, ami neked kell, az az Android\Data\ és azon belül a program, amibe le van mentve az email cím, ezt rá kell másolnod a számítógépre. Hogy onnan, hogy fogunk továbbmenni, azt még ki kell találnom, de Helium nevű programot lehet használni fogjuk, sőt, nem is, Bluestacks-ra rátesszük a programot, majd kicseréljük az adatmappáját, és akkor elérhető lesz.

2022. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam,de nem működik így se sajnos.Szervíz meg még teljesen kilőve.Hi-Suit nem látja a telefont.
2022. jún. 16. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, na itt vagyok, szóval, a Hi-Suit nem látja a telefont, nos hát, azt megnéznéd, hogy fent van e driver hozzá? Esetleg, ez okozhatja a problémát, de az is lehet, hogy maga a telefon, nem fájl-átvitelre van állítva, ami nagyon rossz helyzet így. Megpróbálsz esetleg, amikor a telefon a géppel össze van kötve, és megy a Hi-Suit, nyomkodni pár gombot, felül a kijelző alatt, úgy 3 cm-re? Vagy középen, bal oldalt. Hátha kéri a fájlátvitel-t, és megnyomjuk az igen-t.
2022. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Minden megvan a gépen és telefonon és nem ment,az meg a baj hogy kódzár van a telken(nem SIM)és azt se tudom beírni (Sajnos meg rendelni se tudok HDMI kábelt aminek USB-s a vége mert nemtudom kifizetni sehogy,egyedül élek itt.Lehet kéri az atvitelt,csak a kód akadályoz az.
2022. jún. 16. 22:56
 10/17 anonim ***** válasza:
Ejh, tényleg, ez 100%, hogy a kód lesz. Hmm, na nézzük, mit lehetne még. Az a helyzet, hogy nincs sok ötletem, de utána nézek valaminek, nem biztos, hogy működni fog. Egyébként, kérdező, ha nagyon nem sikerül megoldanunk, talán van hdmi kábel nálunk kölcsönbe, és ha megengeded, szeretek biciklizni, + megígértem, hogy segítek :D De, ezt beszéljük meg holnap, mert megyek mára, jóéjszakát :)
2022. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!