Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szüneteltetett...

Hogyan lehet a szüneteltetett frissítéseket mégis elindítani Windows 10-en?

Figyelt kérdés

Nagyon belassult a gépem, gondoltam megint van egy nagyobb frissítés és igazam is lett.

Lement a frissítés és az általam bejelölt választható frissítés is, újra is indítottam a gépet. Azonban még lassabb lett és kiírta, hogy egy másik frissítést talált és most letölti. 20%-nál megállt és vagy 2 órát így volt. Már vagy 3-szor indítottam újra és a frissítéseket is szüneteltettem, hátha nem lesz annyira lassú a gép és akkor holnap újra nekifutok ennek. Viszont még mindig szenved és mindenre több percet kell várni, hogy megnyíljon.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Nem értek a gépekhez, megkérnélek titeket, hogy kulturáltan válaszoljatok! Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



2022. jún. 13. 16:37
 1/4 Haburc ***** válasza:
Start menü, gépház, frissítés és biztonság. Ott van olyan funkció, hogy szüneteltetés 7 napig.
2022. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Haburc ***** válasza:
Meg valószínűleg HDD van a gépedben, amelyen pokolian lassan fut a Win 10, cserélném SSD-re.
2022. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Az a kérdés, hogy ezt hogyan vonom vissza? Mert nem engedi utána visszavonni, ha szüneteltettem sajnos.

Már megoldódott, de a jövőre nézve kéne.

Igen, sajnos HDD van a laptopban és az agyamra megy már.

2022. jún. 15. 21:20
 4/4 Haburc ***** válasza:
Már van jó ár érték arányban, a kingston A400-as 240 Gigás 10 ezer körül, ezt elég sokan dícsérik. Ráadásul 3 év garanciát adnak rá. Javításokhoz én is javaslom. Volt már nálam egy pár laptop. Rendszermeghajtónak én is SSD-t használok már 5-6 éve.
2022. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!