Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik alapú operációs rendsze...

Melyik alapú operációs rendszer lenne jobb? Linuxot szeretném tanulni és Debian alapú vagy Ubuntu lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
nagyon érdekel a biztonsági része az informatikának mielőtt jönnének az ilyen válaszok hogy felakarok törni valamit nem igazán bár érdekel ez a része is de inkább csak saját hálozaton próbálnám ki hogy estleg lehetséges ezt sima linuxon is vagy mindenképp a kali kell?és nem virtualbox-on keresztül szeretném telepíteni

2022. jún. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. Egyikben sem fog hátrány érni.
2022. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd fel a Linux Mint-et. Én is azt használom, eddig a legjobb linux szerintem amit kipróbáltam. Az tetszik benne, hogy egyszerűen csak működik, bármire tudom használni, stabil, egyszerű.
2022. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezdő vagy a Linux disztrókban, akkor javaslom a Linux Mint-et. Ubuntu (Debian) alapú.


"mindenképp a kali kell?"

Egyáltalán nem. Mindent fel fogsz tudni telepíteni, ami a Kali-ban megvan. (Korábban egy módosított, finomhangolt kernel volt a Kali alatt, de azt megszűntették, ha jól tudom.)

2022. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!