Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Azokhoz fordulnék, akik...

Krisztian2 kérdése:

Üdv! Azokhoz fordulnék, akik már bejárták ezt az utat vagy van róla valamilyen tapasztalatuk/információjuk a következőröl: Munkahely mellett levelezői munkarendű egyetemet mennyire rizikós elvégezni?

Figyelt kérdés

IT területen dolgozom 1 éve, azon belül vállalati hálózati eszközöket,srvket,vmeket konfigolok és webes környezetben fejlesztek(laravel).

Van már CCNA R&S certem is, illetve hobbiból cbtnuggetsről tanulok.

Szakiránynak megfelelően fogok egyetemre járni mérnökinfóra.

A munkahely, illetve az egyetem is Nyíregyházán van. Én is itt élek.

Rugalmasan dolgozunk(akár home office.)



2022. júl. 3. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a munkahely támogat akkor semennyire. Ha nem akkor nehezebb.
2022. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vazul65 válasza:
66%
Én így toltam, nagyon fárasztó. De meg lehet ugrani, csak kb. minden másról le kell mondani hozzá (idő, idő, idő). A kérdés hogy kell-e neked oklevél. Én ma már nem csinálnám, semmi szükségem arra a papírra.
2022. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Alapvetően ebben a szakmában a leginkább nem relevans hogy van-e diplomád vagy nem, az egyetemen sok olyan dolgot is fogsz tanulni aminek semmi hasznát nem fogod venni, persze minden ember mást tekint hasznosnak karrier szempontjából. Én inkább az önképzést javaslom munka mellé.
2022. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!