Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy szereljem ezt össze?

Hogy szereljem ezt össze?

Figyelt kérdés

Szóval szétszedtem a grafikus táblám, mivel az Usb csatlakozónál egy pici szál elgörbült és nem működött, gondoltam ha szétszedem valahogy ki tudom egyenesíteni, próbáltam összerakni, most sem megy, lehet a sorrend nem jó. Hogy kellene összerakjam? Kérem szánjon meg valaki. :D


[link]



2022. júl. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Fordítva, mint ahogy szétszedted. Ezért szoktuk ilyenkor az elején lépésről lépesre fotózni, hogy mit hogyan bontunk szét.
2022. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon hasznos válaszod, esetleg valaki, aki ért is hozzá? :D
2022. júl. 6. 11:59
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

A tok teteje és alja adott. Marad 3 darab rész még, annál túl sok variáció nincs, hogy lehet egymás után visszarakni. Hacsak nem ügyeltél még arra is, hogy nemcsak nem követted le a szétszedés lépéseit, de még összevissza át is forgattad a darabokat.


Most komolyan, erre a kérdésre milyen választ vársz? Összerakni valamit vagy úgy kell, hogy ismered a lépéseit, vagy pedig megfigyelted, megjegyezted, lejegyzetelted vagy felvetted a lépéseit, hogy vissza tudd követni. Ha semmit, akkor marad a próbálkozás. Vagy most azt hitted, hogy kínai összeszerelő robotok vagy gyerekrabszolgák fognak válaszolni akik egy homályos fényképen 5 darab téglalapról felismerik az eszközt és összeszerelési módot, hogy válaszoljanak?


Nekem azért gyanús, hogy a megoldás a csavarok kivágásánál lesz, hogy ami egymás alatt van lyuk, azt fogja össze.

2022. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A youtube-on a keresőbe beírod a készülék típusát, utána meg azt, hogy "disassembly". Erre, ha szerncséd van, akkor fogsz kapni találatokat, ahol szét szedik ezt a gépet. Összerakni értelemszerűen fordítva kell. Ha meg valami noname izé, amiről nincsen video, akkor addig kisérletezel, amíg jó nem lesz.
2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Képzeljétek ezekre pont én is gondoltam, és arra is, hogy léteznek még segítőkész emberek(lehet kis százalékban igen), de ti nem tartoztok aközé. Inkább leírsz fél oldalnyi szöveget kb. a semmiről (és arról milyen hülye vagyok), amit(ha tudnád) három szóba is le lehetne írni. Csak egy újabb nap, amikor csalódnom kell az emberekben. Azt mondod van youtubeon is segítség, ezt a kérdést is annak szántam, ha tudtam volna értelemszerűen nem írtam volna ki kérdést.Ez a kérdés azoknak szól, akik tudnak segíteni, ahogy látom eddig nem tudott egyik válaszoló sem, de a kioktatás az megy.
2022. júl. 6. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még talán lett volna esélyed segítséget kapni, ha kiírod a címbe a pontos típust. Így viszont csak szerencsét tudunk kívánni. Ha konkrét kérdésed van, akkor azt várjuk, egy jobb képpel együtt.
2022. júl. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!