Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó és megbízható...

Milyen jó és megbízható működésű egerek vannak max 5 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

Már volt vagy 5-6 egerem és mindegyiknek van baja az 1500 Ft-ostól a 30 ezer Ft-osig, volt már logitech, genius, evga, trust. Már eléggé kezd elegem lenni. Vagy duplaklikkessé válik 1-2 éven belül, vagy a görgő görget összevissza.


Nekem a túl nagy egerek sem kényelmesek. Vezeték nélküli se jöhet szóba.


Köszi!



2022. aug. 3. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

[link]


[link]


Nekem ezek jönnek be, a második főleg kényelmes mivel van rajta egy borítás is. :)

2022. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

Kmomolyan azért vettél új egereket (tekintve itt leginkább a "30 ezer forintosra"), mert 1-2 filléres alkatrészt derogál kicserélni, ha elkopik?


A trust vackait inkább kerüld el jó messzire!

2022. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

2. Nem mindenki dolgozó ember, vannak diákok is, akiknek csak erre telik :D


Én kockulni és böngészni használom, nekem tökéletes. Van, akinek ennyire telik a büdzséje. :)

2022. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát ha mondasz nekem 1 egér alkatrész csere boltot, akkor megeszem a kalapomat.
2022. aug. 3. 11:31
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
4. Nincsen. Egy hajnyírógép esetében sincsen cserealkatrész bolt, ez a biznisz lényege. Vegyél újat, tizenezerért. Nem értem a 2-esnek miért kell mindent leszólnia, nem mindenki "Rócsild"..
2022. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Beidéznéd, hol emlegettem bárki anyagi helyzetét?


"4. Nincsen."


Kapcsoló:

[link]


Enkóder:

[link]

2022. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

6. Szerinted bármelyik számítógép bolt szívesen szerelget ilyen mikro-nano alkatrészeket egy egérben :D ? Na neee..


Mert máris nem felel meg számodra az 5 ezer forintos kritérium. Akkor neked mennyiért éri meg egeret venni? De most komolyan, szerinted egy diáknak pl mennyi a költségvetése? Aki kockul is :D Hát nem százezrek vagy milliók.

2022. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Idézd be kérlek, hogy hol írtam, hogy nem felel meg a keret.


"Szerinted bármelyik számítógép bolt szívesen szerelget ilyen mikro-nano alkatrészeket"


Mikro, nano? El vagy tévedve, kisfiam.

2022. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

8. Lol, kisfiam? Azért bunkónak nem kéne lenni. Ha nem írom ide hogy ő vagyok, már kisfiú vagyok? *Sad noises*


Miért, nem kisebb alkatrészről volt szó? A másik, küldtem volna nem Trustot is, de 5E felett vannak, ezt írta ide, mint keret.

2022. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

*nő

Persze, a billentyűzet is ellehetetlenít azért egy pöppet.


Kérdező, találtál valamit? PCX oldalán van sok lehetőség nézelődni. :)

2022. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!