Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Hogyan tudom a...

Windows 10 Hogyan tudom a Windows nyelvet magyarra atallitani? Vettem egy laptopot, kűlfőldőn elve, aki segitett aktivalni,olasz anyanyelvú, így a Windows inditasakor olaszra allitotta.

Figyelt kérdés

Már a beviteli nyelvet sikerúlt nagyjábol magyarra átállitani,a billentyűzet is magyarra állítva, bár még ki kell ismernem, de a MEGJELENITÉSI nyelv,még mindig olasz. A Goggle a barátom lehetne,ha angolrol kellene mindezt, de jelen esetben erre nem találok utmutatást.Olyan valaki segítségét várom, aki nem kritizál,ugyanis nagyon amatór vagyok,sohasem tanultam informatikát,magam próbálok eligazodni.

Tehát nem az egyszerü beállításokban kell keresnem a megoldást,azon már túl vagyok. A Wndows megjelenitési nyelvét szeretném magyarul látni.



2022. aug. 21. 22:40
 1/4 anonim válasza:
Itt van egy leírás : [link]
2022. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg használtál volna Google-t, akkor nem kéne megkérdezned itt, ugyanis az első találat a Microsoft oldalára irányított!


[link]


[link]

2022. aug. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A 2. hozzászólónak csak mondom, igen, használtam a Google-t, ezeket én is làttam,végig vittem mindent, de a megjelenítési nyelvet még mindig nem tudtam magyarra állítani. És nem mert h...e vagyok. Egyszerűen az olaszon kívül nem is kínál fel más nyelveket. Jelzem, már mindent tudok magyarul írni, irányítani,egyedül a jelzett probléma áll fent továbbra is.
2022. aug. 22. 19:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott van, hogy "További információk a nyelvi beállítások kezeléséhez", majd a megnyílt oldalon írja, hogy "Nyelvi csomag telepítése". Utána megint csak követni kell az útmutatót..
2022. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!