Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Exelben hogyan adok össze egy...

Exelben hogyan adok össze egy olyan oszlopot, ami egy előző oszlop és egy egész szám hányadosa? Ha csak simán szummázni szeretném, akkor akkor nullát ad. Tizedes törtek az eredmények, esetleg tudom egész számra kerekíttetni őket?

Figyelt kérdés
2022. aug. 22. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A cella "szám" formátumánál meg lehet adni, hogy hány tizedesjegyet írjon ki. Alapértelmezetten ez 2 és utána kerekít, de például ha tizedestört az eredmény akkor 6 tizedesjegyig kiírja automatikusan. Ha nálad nem, lehet valamelyik oszlop formátuma nem jó.
2022. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, végül a kvóciensel osztottam, és úgy nem írta ki a tizedes jegyeket, és így már össze is tudtam adni
2022. aug. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!