Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya csere előtt...

Videókártya csere előtt állok, ez mennyire lehet majd probléma?

Figyelt kérdés

Az új videókártyát még nem vettem meg, de aggódom hogy ez gondot fog okozni.


Az én gépemet a PCX rakta össze, telepítéssel, mindennel együtt.

Ugyebár új videókártya berakás előtt DDU segítségével törölni kell az előző drivereket csökkentett üzemmódban, és ilyenkor nem a PIN-kódot kéri bejelentkezésnél, hanem a jelszót. De én csak PIN-kóddal szoktam bejelentkezni, jelszót még egyszer sem adtam meg, azaz nincs beállítva jelszó. Tehát akkor most nem fogok tudni bejelentkezni?


A gépházban nézelődtem, de nem találtam jelszó megadása/módosítása opciót.



2022. aug. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Hát a legegyszerűbb PCX-nek írni egy mailt vagy felhívni őket, hogy myilen jelszót állítottak be, de szerintem valahol a vásárláshoz adott papírokon is biztosan feltűntették, hogy mit állítottak be.
2022. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Windows telepítésnél amelyik email címmel bejelentkeztél, annak a jelszavát kell majd megadni.

A forgalmazó eleve nem is tudja jelszóval levédeni a gépet, még akkor sem ha előre telepített Windows van a gépen.

Tehát, ha te telepítetted a Windowst és közvetlenül a telepítés után bejelentkeztél valamilyen email fiókkal akkor annak a jelszója kell majd. Ha előre telepített és nem jelentkeztél be, akkor semmi teendőd nincsen mivel nincs jelszó beállítva.

2022. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es! Megnyugodtam, ezer hála!
2022. aug. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!