Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya csere után nem...

Giantcity kérdése:

Videókártya csere után nem indul a gép. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Adott egy HP pro 3400 gyári PC. [link]

A gyári tápot lecseréltem benne egy Chieftec GPS-650A8 650W-re. Eddig szuperül működik meg minden. Vettem bele egy MSI gtx 1060 3gb-s kártyát, amit ha belerakok, nem indul el rendesen, kijön a Hp felirat, ahonnan át lehet lépni a biosba, de az alt+ctrl+del bill. kombináción kívül semmire nem reagál. A kártya ventije forog, minden rendeltetésszerűen megy, nem kattog, se semmi, csak nem megy tovább. Rendesen illeszkedik maga a kártya, a 6 pines kábel is a helyén van. Mi lehet a probléma? A slot biztosan jó, más kártya már volt benne. A kártya is, még garanciás is. Biost kéne frissíteni? Vagy a lap nem támogatja a kártyát?



2019. jan. 2. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
próbáld csökkentett módban elindítani
2019. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem először frissíts BIOS-t, majd úgy rakd bele a kártyát.

Alaplapi elemet is megpróbálhatod cserélni.

2019. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csökkentett mód nem segített. Sima bios update guide-val meg tudom oldani, úgy, hogy még nem csináltam ilyet?
2019. jan. 2. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgy gyogyikám, hogy ez a kártya nem megy az alaplaphoz. Máskor nézz utána jobban, utána gyere ide sírni.
2019. jan. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszod. Bár nem tűnsz okosnak, egyetlen egy fórumon megis leírták ezt, ha pontosan kerestem rá. Logikusnak is tűnik. De szerencsére egy lap cserébe nem halok bele
2019. jan. 3. 10:12
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mem is akarok annak tűnni.

Nyugodj bele, hogy az a lap(pontosan a pcie vezérlő) nem elég egy ekkora kártyához.

2019. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem nem kell ilyenek megoldására se fórum se net. Egyszerűen mi még nem a kattogtatós rendszerekkel kezdtünk :)
2019. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nagysolyomszem válasza:
Egyes HP gépek pl. 60x0 Pro, 80x0 Pro, 57x0, 58x0, (és szerintem a tied sem) nem működnek együtt az erősebb videókártyákkal. S nemcsak az általad leírt típussal, hanem még egy régi Geforce 8800 GT-vel sem!
2019. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2019. jan. 3. 12:33
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekességnek: gtx 660-al és 750 ti-vel nem volt gondja, ezert nem is gondoltam egyaltalan erre a problémára.
2019. jan. 3. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!