Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv!vasárnap kaptam egy Asus...

Üdv!vasárnap kaptam egy Asus VivoBook 13 Slate oled T3300 gépet,s ma töltés alkalmával eléggé felforrósodott, s kikapcsolt.csak ezután vettem észre,levettem és már teljesen kihűlt.viszont nem kapcsol be.több idő kell neki vagy haza vágtam?:/

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy töltés közben felmelegszik az normális, viszont hogy nem kapcsol be az közel sem. Egy sima töltés amugy nem vghatná haza, de mivel új gép így lehet azonnal gariban intézni.
2022. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Benne van a kézikönyvbe,h meghatározott hőmérsékleten szabad használni, s, h ha túl melegszik kikapcsol. Viszont a billentyűzet az világított, ezért gondoltam, h esetleg kell neki 2-3 óra.
2022. szept. 7. 10:39
 3/8 A kérdező kommentje:
5- 35 fok között használható
2022. szept. 7. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt a külső hőmérsékletre értik, nem magának a gépnek a hőmérséklete lehet ennyi. De ha teljesen kihűlve sem indult akkor biztos hogy nem ilyen okból nem indul.
2022. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elég kellemetlen, de egyben vicces, h három napos gépről beszélünk, s jóformán semmit nem töltöttem le és rendeztem át igényeim szerint, és viszem vissza.

Köszönöm a segítséget!

2022. szept. 7. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez is benne van a pakliban, de legalább még garancia van rá.
2022. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A bekapcsológombot pár másodpercig nyomni kell, így tettél?
2022. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. Minden lehetőséget végig csináltam, amit a kézikönyv ír illetve a weboldal
2022. szept. 7. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!