Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Mi történt a laptopommal? N

SOS! Mi történt a laptopommal? N

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam, betöltött. Majd látom hogy a saját haterkep eltunt. Sima windows.

Aztán ahogy kattintok a google ra HOMOKÓRA toltes jelent meg. Holott regen csak ilyen kör a toltesi jel. Aztán sokkot kaptam h a doksiknál nincs egy dokum se meg. De a lomtarban ott vannak. Probaltam valamit visszahelyezni. Elv sikerult. De a dokunál nem jelenik meg. Hova tuntek a dolgaim? 🤯🤯🤯 Windows 7.


2022. szept. 21. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Szerviz vagy megoldhato a baj hazilag?
2022. szept. 21. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, egy helyre állítás lehet megoldja :)
2022. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
MagArán te se tuod biztisra. De ez furcsa nem? Hogy tortent ez -.-
2022. szept. 21. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Windows 7 2022-ben kb. olyan mint egy szita, már ha a biztonsági rések számát nézzük.

Nem csodálkoznék rajta, ha távoli hozzáféréssel manipulálták a gépet, azért vannak ezek az anomáliák.

Internetre ma már egy win 7-el működő gépet laikusnak semmiképp nem ajánlott használni.

Mivel a MS teljesen leállította a támogatását, azóta a csalók aranybányája lett a 7-et használó/internetező PC-k.

Ajánlott a Malwarebytes free verziójával körbe nézni a gépen.

[link]

2022. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de most akkor minden adatom megtudták? Mennyire kekll féljek? Ha otp beléptem korábban azt is látták?
2022. szept. 22. 06:54
 6/6 anonim ***** válasza:
vírus. töltsd le a kaspersky virust removal-t és nézd át vele a géped
2022. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!