Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopommal probléma történt...

Xowy kérdése:

A laptopommal probléma történt. Valakinek valami ötlet? Acer laptop, újszerű még, eredeti windows 10el.

Figyelt kérdés
Acer laptopom van, és sokszor csináltam már Windows rendszer visszaállítást. Eddig mindig sikeresen, de most nem. A történet a következő. Elkezdtem a visszaállítást, teljesen gyári állapotba. Én addig csináltam a dolgaim. A laptopom viszont lemerült menet közben, elfelejtettem hogy nincs rádugva a töltőre. Amikor utána észrevettem, hogy lemerült a laptop, rátettem töltőre, és bekapcsoltam. Viszont, elég nehezen próbálta betölteni a rendszert ami persze nem is sikerült. nagy nehezen továbbment, és írta, hogy a rendszer visszaállítás 64%nál jár. De nem megy tovább. Egyszerűen amikor eljut oda újraindúl magától a laptop. Folyamatosan ezt csinálja. Megpróbáltam új windowst rátenni az eredeti windows 10 helyett. Ez is windows 10 csak le lett töltve. De nem tudom, hogyan is lehetne a boot menüt előhozni. Utána kerestem írtak már F12, F9, F5, ESC, de egyikel sem működik. lenne erre valami megoldás? Előre is köszönöm a pozivíz ötleteket, és válaszokat.
2016. aug. 7. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor most csak annyit a gondod, hogy nem tudod előhozni a biost/boot menut? pontos típus nélkül csak találgatni lehet, esetleg "delete"-t próbáltad már?
2016. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam igen. De semmi. ACER ASPIRE E-15 típus a laptop. Lényegében igen azt szeretném valahogy elérni, hogy pendrive-ról tudjak boot-olni, és új windowst telepíteni. Eddig a boot menü / bios előhozása sikertelen.
2016. aug. 7. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor F2-vel tudsz belépni a bios-ba, ott külön engedélyezni kell, hogy f12-vel előhozhasd a boot menut egy következő indításnál:

https://www.youtube.com/watch?v=KycrBtjuJHc

2016. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!