Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől boldog az IT-s munkaváll...

Mitől boldog az IT-s munkavállaló?

Figyelt kérdés
Mitől érzitek jól magatokat a munkahelyen ami miatt nem hagyjátok el azt? Minek van szerintetek megtartó ereje az IT szektorban?

2022. szept. 27. 19:19
 1/4 SIDLER22 ***** válasza:
Én rendszertechnikusként dolgozok egy gyárban. Szeretem amikor sikerül végre megjavítanom egy gépet. Van tőle sikerélményem mivel tudom, hogy ez másoknak nem sikerült volna mert nem értenek hozzá (pedig ugyanolyan rendszer technikusok mint én).
2022. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fontossági sorrendben (számomra):

- jó fizetés

- normális kollégák

- normális, hozzáértő menedzsment

- normális ügyfél

- home office lehetőség

2022. szept. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrend (számomra):


-Home Office (számomra felbecsülhetetlen, hogy télen -20 fokban, esőben, hóban, nyáron 40 fokban nem kell utaznom dugóban és akkor megyek be a cég telephelyére amikor "akarok" - általában 1 hónapban 1-szer szoktam)


-Rugalmasság (nem "fix" a munkaidőm, hogy reggel 8-tól délután 16:30-ig kötelező dolgozni, mint sok más munkahelyen, hanem gyakorlatilag magamnak osztom be az időt, a lényeg hogy határidőre elkészüljön a project, viszont a cég szerencsére nem terhel túl a munkával, teljesen jó a work-life balance. Volt rá példa, hogy nyáron befejeztem délelőtt az aznapi teendőt és délután már strandon pihentem "munkaidőben" - persze olyan is volt hogy este 9-re fejeztem be a kódot, de nekem ez a fajta munkavégzés jobban bejön, mint a kötött munkaidő, gyakorlatilag nem érzem, hogy nyomás lenne rajtam, hogy dolgoznom kell vagy nem kell nézegetnem az órát, hogy mikor jár már le a munkaidőm hogy befejezhessem, ha nem érzem elég produktívnak magamat akkor előbb abbahagyom, viszont ha elkap a flow akkor munkaidőn túl is nyomom szívesen)


-Magas fizetés


-Rendes/segítőkész kollégák


-Megbecsülés (rendszeresen kapok pozitív visszajelzést ha jól fejlesztettem le egy szoftvert, hálásak érte a cégnél, nem úgy gondolnak rám mint egy "biorobotra" akinek az a dolga hogy fejlesszen és kész. Egy-egy nagyobb kaliberű projekt elvégzésekor általában jutalommal is honorálják a munkánkat.)

2022. okt. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kicsit kilógok a sorból :D Engem a magas fizetés motivál igazán. Az hogy van e-home office,milyenek a kollégák stb. egyáltalán nem

számít.

2022. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!