Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus ROG Zephyrus M-nél...

Asus ROG Zephyrus M-nél (win11) tapasztalta már valaki, hogy nem tölt fel az akksi?

Figyelt kérdés

Valószínűleg a probléma elég általános lehet, de nálam spec egy Asus ROG Zephyrus M GU502GV-ES004 laptopról lenne szó. Kb 3 éves és mostanában azt csinálja, hogy amikor hálózati töltés nélkül bekapcsolom azonnal zárol/kijelentkezik és kikapcsol. Eddig ilyen vagy erre utaló jele nem volt. 99%ban hálózatra dugva működtetem, de volt hogy félreraktam a hálózatról lehúzva és sosem esett drasztikusan az akkumulátor töltöttsége. Most is pl tegnap egész nap be volt dugva, tehát az aksinak maxon kellett ma lennie (most is hálózaton megy és tölt az aksi, az utóbbi kb 3 percben 4%ról 33ra már), és régebb semokozott neki problémát bekapcsolni, nem eszik egy akksinyit a bekapcsolás.

Lehet hogy akkumulátor csere lesz belőle? Márnem garis sajna. Vagy ez lehet valami bekapott vírus akár? Malwerbytes-t futattam rajta, az nem talált semmit. Rakjam újra, hátha az megoldja, vagy van esetleg valami beállítás, vagy egy olyan mutató, amit megmutatná nekem, hogy mikor és miért esik drasztikusan a töltöttség?



2022. okt. 4. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!