Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri az asus zephyrus g15...

Megéri az asus zephyrus g15 az árát?

Figyelt kérdés
Szerintem kitudnám használni ezt a laptopot és tetszik is nekem, de sokallom az árát. Szerintetek megéri ilyen drága laptopot venni, vagy várjam meg amíg olcsóbb lesz már ha az lesz?

2021. dec. 21. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokallom az árát. Bármilyen hardver kombinációt nézek, vagy 80-120 ezerrel drágább, mint a legolcsóbb azonos felszereltségű laptop.


Konkrét teszteknek nézz még utána. Nvidiánál jelenleg kb minden videokártyának 5+ változata van. Magkiosztás pl ugyanaz minden azonos nevű modell.él, de a TDP eltér, és nem tudhatod, hogy melyik hány W-os, mert nem írják ki. Így csak a tesztek tudnak irányadóak lenni.

Lehet, hogy ezekben mindegyikből a legmaxosabb változat van. Nézz utána neki! Sokat számíthat. A legjobb 3060 lenyomja a leggyengébb 3070-et...

Nameg a hűtés, ami még nagyon fontos szempont... nem vagyok otthon laptop témában, így csak annyit tudok javasolni továbbra is, hogy teszteket olvass. Angol nyelven minden bizonnyal találsz. YT vodeók os lesznek sok

2021. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!