Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem ismeri fel a telefon...

Somló Volán Zrt. kérdése:

Miért nem ismeri fel a telefonom a gépről átküldött AVI fájl hosszát?

Figyelt kérdés

Számítógépen videókat vágtam össze és azt szeretném feltenni youtube-ra, csak nem akartam egész nap járatni a gépet (3 óra alatt tökltött 4%-ot) ezért át küldtem a mobiltelefonomra, és onnét akartam felrakni youtube-ra. Csak az USB-s átküldés nem ment zökkenőmentesen, leírom az adatokat.


Számítógépen a videó adatai:

Méret: 20,05 GB

Hossza: 1 óra 13 perc

Fájltípus: AVI


Mobiltelefonon a videó adatai:

Méret: 22,10 GB

Hossza: 10 perc 59 másodperc

Fájltípus: AVI


Igen. A telefonom az 1 óra 13 perces videót 11 percesnek érzékeli. Felszabadítottam a videónak direkt 20 GB-ot, hogy rá férjen a mobilomra. 41 GB volt felhasználva a videó átküldése előtt és amikor teljesen átment akkor 63,5 GB lett felhasználva, szóval bele kell férjen a 64 GB-os limitbe. Többször is átküldtem meg újra is indítottam a telefont, de semmi. Mitől érzékelheti rövidebbnek a telefon a jóval hosszabb videót? Magába a telefon tárhelyébe küldtem és nem külön SD kártyára. Honor 8A telefonom van.



2022. okt. 8. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele hogy mit ír ki a telefon, töltsd fel és jó lesz.
2022. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld, éppen töltöm fölfele.
2022. okt. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!