Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik ipad-et éri meg megvenni?

Melyik ipad-et éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Megéri 2022 vége fele venni egy 2018-as ipad pro-t vagy rakjak még hozzá egy 60 ezret és vegyem meg a 2020-as ipad pro-t. Legföképp munkára használnám egy 2018-as ipad pro-val kb még hány évig tudnék boldogulni, ha mégis az mellett döntenék?

2022. okt. 10. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsóbb sima ipadet de mindenképpen minél nagyobb memóriával. Nekem ipad pro 11-em van, ez a sokadik ipadem és semmi előnye nincs a sima ipadhez képest. Esetleg a 13”-os nagy ipad pronak van értelme, de annak se munkára. Nem lehet rajta dolgozni.
2022. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

2018-ast már nem nagyon vegyél szerintem. Az akkumulátora tuti rottyon van már. Ha cseréltek akkut, nem tudhatod mit tettek bele. Ha nem, akkor neked kell cserélni ami plusz pénz.

A pro-nak tényleg csak akkor van értelme ha a 12.9-est veszed. Nekem az 1. gen 12.9-es pro van, tényleg nagyon jó volt akkor és még most is egész jó sebessége van. De érződik már hogy öregecske.

Ha nem a méret a lényeg, akkor a pénzügyeidbe beleillő legújabbat vedd!

Ha munkára, sok írásra kell billentyűzettel, akkor érdemes elgondolkodni egy Macbook Air-en.

2022. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!