Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Elég nagy hülyeséget csináltam, egyszerre sok mindent le akartam tölteni, ráadásul a Windows-os meghajtóra, és elég kevés lett a szabad tárhely, ettől kicsit behülyült a laptopom, pl megjelent a képernyőn egy kis négyzet. Kitöröltem néhány cuccot, és kikapcsoltam a gépet. Aztán bekapcsoltam, és jó pár mindent kiszanáltam, jelenleg 107 giga szabad tárhely van (előtte sokáig 60 körül volt). A gépem majdhogynem rendesen működik, de azóta a videókat, filmeket kicsit darabosan, szakadósan játssza le - a vlc is, meg az alapértelmezett windows-os lejátszó is. Elég kellemetlen.

Mi lehet a baj?



2022. okt. 13. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a letöltések közben stikában frissíteni akart a gép, ezért fogyott el vészesen a szabad tárhely. Ilyenkor amúgy miért nem figyelmeztet a windows?
2022. okt. 13. 23:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Videokártya driver? Lehet véletlenül letörölted vagy pár fájlt belőle, rakd újra és nézd meg hátha jó lesz
2022. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mp4, ill. mp3 fájlokat töröltem.
2022. okt. 13. 23:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy ha tényleg csak mp3-4 fájlokat töröltél, és tényleg semmi mást akkor valószínűleg vírus
2022. okt. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet lejjebb vette a virtuális memóriát vagy áttette másik meghajtóra (ha van), meg elég sok ilyen helymegtakarító baromsága van a windowsnak. Lehet egy idő után magától helyrejön.
2022. okt. 14. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Futtasd le az Eset online scannert. Ha van vírus, megtalálja.

[link]

2022. okt. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ösnek lett igaza, szerencsére.


Köszönöm a válaszokat!

2022. okt. 14. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!