Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom hangszóróját lehrt e...

Laptopom hangszóróját lehrt e cserélni olyanra ami jobb mély hangokat ad?dell latitude e5540

Figyelt kérdés
2022. okt. 16. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább vegyél egy hangfal szettet 2.1et pl és jacket dugd be.

Vagy egy jó fejlhallgató

2022. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
Mivel laptopokba korlátozott hely, így a mértet és forma változik akár típusonként is. Szerintem nincs olyan gyártó aki direkt van erre ráállva, hogy ezerféle különböző hangszórót gyártson utógyártásba, ráadásul úgy, hogy az még jobb minőségű is legyen és jobban szóljon, mint az eredeti.
2022. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen sajnos nincs, de vannak kicsi USB-s hangszórók amik a beépítettnél jobban szólnak és a gép hordozhatósága is megmarad. Persze csodát ezektől se várj, nem fogja hozni egy mini hifi szintjét se, de a laptopénál mindenképpen jobb és hangosabb.
2022. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szoftveresen oldottam meg. Igaz, hogy asztali gépen, de laptopon is biztos jó.

[link]

Ezzel a szoftverrel. Még a lomiból turkált hangszóróm is sokkal jobb lett tőle.

2022. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van elég komoly hifim illetve hordozható hangfalam csak azért akartam az eredetit cserélni mert fejleszteni akarom bármi áron a laptopom mert kaptam és nem akarom cserélni.:)
2022. okt. 16. 17:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!