Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beteszem a mp3-asom s ezt...

Beteszem a mp3-asom s ezt irja ki the disk in drive G is not formatted. Meglehet ezt csinálni, vagy semmi esély rá?

Figyelt kérdés
Do you want to format it now? tudom ez azt jelenti h akkor minden letorlodik rola. s azt akarom megkerdeni h meglehete csinalni valahogy hogy maradjanak meg rajta amik vannak? a zene sem megy igy amugy ha akarom hallgatni...
2008. dec. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
ujra kell formázni az mp3-at!ezt viszont megkéne tenned ha szeretnéd még használni:)
2008. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem iPodot használsz? Azok ébrednek ilyesfajta öntudatra néha...
2008. dec. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na szóval hülye vagyok, mert épp be is fejezhettem volna az előző gondolatom... Szóval ha iPodot használsz, akkor válts át Disk Mode-ba. Ezt úgy tudod, hogy a középső gombot és a Menu-t egyszerre nyomod. Miután előjön az alma a képernyőn, utána rögtön a középső gomb-PLAY kombinációt nyomd meg. Ja, persze mindkettőt hosszabban, nem csak egy pillanatra. Elméletileg ebben a módban át tudsz másolni róla minden adatot, ezután meg már annyiszor formázod szét, ahányszor Steve Jobs sem akarná... Lemez módból úgy tudsz visszatérni alma módba, hogy a középső gombot és a Menu-t nyomod hosszan, előjön a gyümölcs, aztán hagyd peregni az eseményeket. Ha nem ilyen lejátszód van, akkor bocs, ne olvasd tovább. Ja, hogy ez már a vége? :-(
2008. dec. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eloszoris Koszonom a valaszokat. Csakhogy en arra ertettem hogy mikor megformazom elvesz minden adat rola, es neme lehet megcsinalni ugy hogy megmaradjanak.



JA es nem ipod de azert kosznom :*

2008. dec. 24. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Do you want to format it now?



ez nem azt jelenti h. töröl mindent hanem azt h. "akarja -e formázni?"

2009. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!