Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aliexpress vám fizetés. Mi lesz?

Aliexpress vám fizetés. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket aminél arra nyomtam a kiszállítás után, hogy "confirm receipt". Így már nem használható a tracking opció ugye. Viszont küldenek emailt arról, hogy mennyi vámot kell fizetnem majd? (ha kell). 18 ezer forintos termékről lenne szó. Félek nem küldenek emailt, mikor ki kellene fizetnem. Valaki aki jobban tájékozott ebben tudna segiteni?

2022. okt. 31. 20:12
 1/6 anonim válasza:
61%
Attól a cégtől kapsz értesítőt, amelyik a vámkezelést végzi - M. Cs. és K. Posta, DHL stb. Ha rendes követési számod van, a csomagod helyzetét máshol is meg tudod nézni, pl. 17track.net
2022. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, akkor megnyugodtam...teljesen pánikoltam, mert 1. külföldi rendelésem és féltem, hogy evvel az egy rossz kattintással tönkreteszek mindent :/
2022. okt. 31. 20:38
 3/6 anonim válasza:
Az viszont gond, hogy a confirm-re böktél. Írj az eladónak és/vagy az aliexpress-nek, hogy valójában még nem kaptad meg.
2022. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyből írtam az eladónak, és azt írta vissza, hogy ne aggódjak, már kiszállítottuk.
2022. okt. 31. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

vám az 400ft lesz...ha lesz. de nem mindig van.


confirmre nyomtál, azt vissza nem tudod csinálni

2022. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Egyből írtam az eladónak, és azt írta vissza, hogy ne aggódjak, már kiszállítottuk."---Persze nem kell aggódnod, hiszen már le is igazoltad nekik a kiszállítást :)
2022. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!