Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet aliexpress-ről...

Hogyan lehet aliexpress-ről fizetés nélkül rendelést indítani?(Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Rendeltem 5 terméket, az egyik nem érkezett meg (készlethiány), viszont az aliexpress egy csomagként kezelte az egészet.

Írtam az eladónak, és azt írta hogy rendeljek tőle bármit, de úgy hogy nem fizetemm, ki, átírja annak az árát 0,1 dollárra, és elküld azt, ami nem érkezett meg.

Egyszer véletlenül sikerült így vásárolnom, és jött is a levél, hogy fizetetlen megrendelés. De most semmi ilyen opciót nem találok.

Nem szeretném ha levonna 3-4 ezer Ft-ot.



2021. máj. 20. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Az eladónak kell írnod, hogy küldje azt amit kiválasztottál, de nem hiszem, hogy ebből lesz valami.
2021. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Írtam, és ő javasolta ezt, hogy fizetés nélkül rendeljek.

Nem is értem, miért nem tudja elküldeni, ha úgyis elmaradt.

2021. máj. 20. 14:12
 3/4 anonim válasza:
Ha eltávolítod a kártyádat az oldalról, (hogy ne tudjon levonni véletlenül se semmit) akkor nincs miért aggódnod. Fizetéskor pedig nem von le az oldal annyinál többet, amennyit ír. Ha 0,1 dollárt ír akkor 0,1 dollárt is fog max. levonni. Azt viszont továbbra is ajánlom, hogy NE mentsd el a kártya adataidat sehol, mert úgy biztos nem lehet baj. Egyébként nem tudom mennyibe kerül az említett termék, de ha kb. 2000-3000 forint, akkor én nem foglalkoznék vele, lesz ami lesz. Ha pedig drágább, akkor se az eladóval bizniszelj, az AliExpress tudja, hogy valami mikor lett kiszállítva vagy mikor nem, és ha látja, hogy nincs kézbesítve, akkor az utolsó fázisát követően a szállításnak (ahol megakadt a folyamat, akár az első lépésnél, a csomagolásnál) egy idő után (Kb. 50 nap, de írja valahol) lehet náluk kártérítést igényelni, és (ha van jobb angol tudásod) akkor sima ügy a pénzed visszaszerzése.
2021. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Sikerült eltávolítanom a bankkártyámat is.

Végül úgy oldódótt meg, hogy a paypal fizetésre mentem, majd mikor bejött a paypal felület, megszakítottam a folyamatot. Így átkerült megrendelt, de "awaiting payment" státuszba. Az eladó pedig átírta az össszeget 0.01 dollárra.

2021. máj. 31. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!