Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan jelentkezzek be a...

Hogyan jelentkezzek be a Gmail fiókomba?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt beállítottam a Gmail fiókomban a két lépcsős igazoló dolgot. Akkor beírtam a telefonszámom, de másik email címet nem adtam meg. Most az történt hogy nem tudok belépni. Tudom az email címem és a jelszavamat, de telefont és számot cseréltem. És a második igazolás nem sikerül mert hiába küldi a kódot a régi számomra, nem tudom megnézni. A másik lehetőség hogy elküldi az e-mailre a kódot de nem értem hogy miért hiszen nem tudok bejelentkezni. Ha bárki tud valami megoldást azonkívül, hogy csináljak újat, azt szívesen meghallgatom. Köszönöm

2022. nov. 4. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"A másik lehetőség hogy elküldi az e-mailre a kódot de nem értem hogy miért hiszen nem tudok bejelentkezni."


Mert előfordul, hogy az ember az egyik eszközén be van jelentkezve a fiókjába, de másikon nincs, és nem tudja a jelszavát. Ilyenkor jól jön ez a lehetőség.


Próbáld meg kitalálni a jelszavad, más lehetőséged nem nagyon van.

2022. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A másik lehetőség hogy elküldi az e-mailre a kódot"

Nem hinném, hogy arra, amelyikbe be akarsz jelentkezni.

2022. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!