Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word dokumentum megnyitás...

Word dokumentum megnyitás probléma javítható?

Figyelt kérdés

Az előző kérdés után(Word rosszul nyílik meg) letöröltem a 2007-es Mircosoft dolgaim.

De mostmár csak úgy tudom megnyitni a docx dokumentumaimat a modernnel(365) hogy megnyitom a Word-öt és úgy nyitom meg benne a docx-et.

Ha tallózok a docx-el akkor se nyílik meg és minden docx ikonja egy fehér lap.

Ha meg a keresőben keresem meg hogy "Word" majd alatta a listában rákattintok egy legutóbb használt dokumentumra azt írja ki hogy nem található vagy átnevezték és el akarom-e távolítani.

(Újra is telepítettem az új Word-öt de semmi)

Hogy lehetne orvosolni?



2022. nov. 9. 00:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem "tallózás" hanem "társítás" elnézést!
2022. nov. 9. 01:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fájlkezelőben nyomsz egy entert egy docx fájlon, akkor meg fogja kérdezni, hogy melyik programmal akarod megnyitni. Ha nincs ott a listában a word, akkor oda kell menni, hogy további programok és ott megkeresni a wordöt.
2022. nov. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:
Vagy ha nem ajánlja fel magától a társítást (mert pl. már rossz alkalmazáshoz van társítva). Akkor kattint rá jobb egér gombbal a fájlra, majd válaszd a tulajdonságokat. Itt az általános fülön lesz egy Társítás rész, mellette egy módosítás gomb. Ott ki tudod választani a Word -öt.
2022. nov. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!