Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új notebookot vettem -Win...

Új notebookot vettem -Win 8.1- a régi asztali gépemről -XP-átmásoltattam erre a dokumentumaimat, amiket nagyrészt nem tudok megnyitni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az MHTML.fájlokat társítással meg tudom nyitni, de a Google HTML-doksikat egyáltalán nem. Amikor másolták, új partíciókat hoztak létre. Több programot letöltöttem már, amit fórumokon erre javasoltak.

2014. febr. 17. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

klikk a mappára. tulajdonságok / Biztonság fül és hozzá adod magadat. ill ha nem engedi akkor mindenkit. ha magyar 8.1 akkor "mindenki" ha angol akkor meg angolul..

Ez alakalmazása nem csak mappára hanem fájlokra is érvényesíteni részel kipipálva elvileg megoldja a problémád...

2014. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, részben megoldódott. Még mindig nem tudok minden fájlt megnyitni, pedig ugyanaz a kiterjesztése.Dolgozom majd még rajta egy kicsit.
2014. febr. 21. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!