Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van tanácsa valakinek a Wacom...

Van tanácsa valakinek a Wacom Cintiq 16 digitalizáló táblát érintő problémával kapcsolatban? (Bővebben írom lent)

Figyelt kérdés

A táblám sajnos nem jeleníti meg a képet, viszont a ceruza működik.

Eddig ezeket próbáltam:

- A kábeleket ellenőrizetem (többször is)

- Nem látható sérülés se a kábeleken, se a képernyőn

- Többször újraindítottam a gépem

- Végeztem hibaelhárítást

- Letöltöttem a legújabb illesztőprogramot (a régivel sem működött)


Ha valakinek van tippe, hogyan tudnám megoldani, azt megköszönném! :)



2022. nov. 20. 13:29
 1/1 anonim válasza:

Nekem citinq 15 van, de hátha tudok segíteni.

Próbáltad a driver frissítését? Néha amikor a számítógép frissít, szükséges a táblát is frissíteni (néha csak az illesztő programot, néha magát a drivert). Ezt a wacomos alkalmazásban - Wacom Center(ahol tudod kezelni a tábla beállításait is) tudod megcsinálni.


Amit még kipróbálhatsz ha nincs frissítés hogy lementesz mindent és restartolod a drivert (ugyan ott találod).

Ha ez sem válik be, talán még kipróbálhatod hogy minden beállítást resetelsz (reset áll settings), hátha ott ment félre valami. Persze ha állítottál be saját billentyű parancsokat akkor majd mindent újra kell programozni, de hátha helyrejön.


De bogarázd át a Centerben lévő lehetőségeket, pl vannak User Help videók és tutoriálok, hátha találsz olyat ami segíthet.


Egyébként meg van magyar szerviz is szóval akár oda is telefonálhatsz, talán tudnak segíteni. Ha más nem, azt mondják postázd el a tábládat a szervízbe és megnézik mit tehetnek érte.


Ennyi jutott így hirtelen az eszembe, remélem tudtam valamit segíteni

2023. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!