Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kezdő videókártyának mit...

Kezdő videókártyának mit ajánlotok?Ami nem túl drága de nem is a legolcsóbb.

Figyelt kérdés

CS:GO

Valorant

stb...


2022. nov. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz olcsón használt RTX2070-et ( 100 körül vagy alatt ) akkor az teljesen jó, ha nem akkor 125 000-től már van RX6700XT a hardveraprón.
2022. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:
Én a 16-os nvidia szériát ajánlanám. Nem is túl régi mint a 10-es (bár nekem 1080-am van és semmi gond nincs vele). De még sincs benne ez a Ray-Tracinges marketing baromság. Visszafogott közepes kártya.
2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekre felesleges venni 2070-t, nem is értem az első 2 hozzászólást.

Ezekre még egy 1050Ti is röhögve elég és 20-30 ezer Ft-ért megszerezhető használtan.(az gyakorlatilag le is fedi az e-sport címeket és minimális a fogyasztása, szóval mehet kb. bármilyen PC-be)

2022. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezekre felesleges a 2070, de van ott egy stb is a felsorolás végén. Valorantra elég a GTX1050Ti is, de Apexre már nem árt egy erősebb kártya, ha meg felpattintaná a Warzonet is akkor meg...


Én ma már nem nagyon mennék GTX1660/RTX2060 alá, ha benne van annak a lehetősége hogy ezeken kívül mást is tolna.

2022. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SIDLER22 ***** válasza:
3-as azért mondtam ekkora videókártyát mert sejtem, hogy később picit komolyabb játékokra is használni akarja majd. De ha tényleg csak ennyi az igénye, esetleg LoL akkor egy GT 730 is elég nyilván.
2022. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek elég kis igényű játékok.

Akár egy rx580 is elég lehet

[link]

30 ezerért adnak 8GB VRAM-osat is már

[link]


Nyilván azért jó lenne tudni, hogy mi a konfig, amibe bele fog kerülni, meg egy kb keretet is.meghatározhatnál, illetve ha.cél a stabil 144 fps egy 144hz-es monitorhoz, akkor akár lehet nyipván több fog kelleni, de ida már nem lesz elég egy pl 2-4. gen i5 proci sem. Szóval láss el infóval, hogy tudjunk javasolni.

2022. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!