Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell elmenteni a...

Hogyan kell elmenteni a powerpoint-os prezentációt?

Figyelt kérdés
az a helyzet h csináltam egy prezentációt a powerpoint-ban, elmentettem a mappámban, de amikor rákattintok akkor nem nyitja meg, hanem azt írja ki, h nem Win32 alkalmazás. mit jelent ez? mit kell tennem h meg tudjam nyitni és le tudjam játszani a prezentációt? rá kell tennem ezután pen-drive-ra is..úgy működni fog?
2010. szept. 30. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

eredeti az office-d?

sokszor történik ez, próbáld meg megnyitni a power point programot (file->open), nekem az agyamra ment, anno, és kiderült hogy kb ezer vírus van a gépemen, a végén már mindenre ezt írta ki.

(hülye voltam,mert 2 vírusirtó votl paralell így em működtek)

2010. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem ma lett újra rárakva a gépemre...sajnos nem nagyon értek hozzá, de nem hiszem h a powerpointnak vmi baja lenne. :/
2010. szept. 30. 20:42
 3/9 A kérdező kommentje:
esetleg tudnál nekem vhogyan sgíteni? nagyon fontos lenne..
2010. szept. 30. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Fájl menü, Mentés másként...

itt milyen fájltípust választottál???

a helyes, amit általában minden gépen meg tudsz nyitni, ha van telepítve Office PowerPoint program, vagy wiever változat a .PPT, illetve a .PPS fájlformátum

2010. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sajnos nem vagyok informatikus.

ha megnyitod a file-t a programból? úgy se megy?

ppt vagy pps a file kiterjesztés?


tölts le egy ingyenes ppt viewer programot és nyisd emg onnan, megnyitja-e. [link]

2010. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló, de úgy megnyitja csak az a baj h el kell vinnem pen-drive-on, de viszont ott nem nyitja meg normálisan :S
2010. szept. 30. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
próbálj meg egy másik PPT -t megnyitni, ha az megy akkor a készített diavetítés mentésekor történt hiba, ha egyet sem tudsz megnyitni, akkor sajnos Office PROGRAM hiba lessz, amin egy Office program JAVÍTÁS, vagy az Office újratelepítése segít.
2010. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
húha akkor úgy néz ki h én ezt nem tudom megcsinálni...de azért nagyon köszönöm a segítséget!!
2010. szept. 30. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:

a pendrive-ról másold át az idegen gépbe, egy mappába onnan működnie kell!

ha mégsem műkszik, akkor az idegen gépen levő Office PPT program a hibás!!

2010. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!