Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen témáról lehet frankó...

Milyen témáról lehet frankó prezentációt készíteni?

Figyelt kérdés
Azt a feladatot kaptuk suliba, h egy 10 perces előadást kell csinálnunk ppt-be. Viszont semilyne 5letem nincs, ugyanis a téma szabadon választható. Kérlek segítsetek!!
2011. szept. 24. 15:58
 1/2 anonim válasza:

Nálunk többnyire a tanár adja a témát. Már sok mindenről csináltam ppt-t. ttól függ, neked mire kell.

Az én ppt-im témái:

Óriáskalmárok

Ki vagy, doki?

Talajerózió megelőzése

Függetlenség napja

Hálaadás

Energiaválság

Tudományos kérdőjelek (dogonok, stb.)

A csillagok élete

2011. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem arról, ami Téged a legjobban érdekel. Egy idegen témáról nem tudsz olyan lelkesen beszélni, mint arról, ami fontos számodra. Attól lesz frankó a prezentációd, ha Te magad is szereted. Ha szeretsz zenélni, akkor a kedvenc zenekarodról vagy műfajodról... esetleg még lehet benne egy egy perces gitározás is :) Ha netezni szeretsz akkor arról, hogy mi a jó a netezésben - megmutathatod a kedvenc oldalaidat, vagy bemutathatod, hogyan működik egy közösségi fórum. Szóval a bármi egy olyan bármi legyen szerintem, amiről akár 90 percet is képes lennél beszélni :)
2014. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!