Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen oldal alkalmas arra,...

Milyen oldal alkalmas arra, hogy használt alkatrészekből egy számítógépet összeállíttassak magamnak?

Figyelt kérdés

Tehát használt (némelyik új) eszközökből (gépház, tápegység, videókártya, processzor stb.) összeállíthatok egy konfigurációt és megrendelhetem. Ha lehet, összeszerelve, de akár szerelés nélkül is van-e ilyen lehetőség?

Vagy nekem kell egyenként összevásárolni az alkatrészeket és megoldani az összeszerelést, vagy apróhirdetésben vásárolni, és ennyi?



2022. dec. 13. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Neked kell egyenként
2022. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyennel csak akkor próbálkozz, ha fel vagy készülve rá és tényleg értesz hozzá, mert olyan apróságokba bele lehet futni, hogy tájolsz, hogy "miafasz".
2022. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyennel? Mármint összeszereléssel vagy használt hardver vásárlással?
2022. dec. 13. 19:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Az összeszereléssel. Számtalan buktató lehet benne amire nem is gondolnál. Én már összeraktam egy pár gépet (több mint 100) és találkoztam pár furcsasággal. :D
2022. dec. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyelőre eleve s@ggh@lye vagyok hozzá, úgyhogy még nem áll fenn a veszélye. :D

Mennyibe kerül mostanság egy ilyet összerakatni megbízható szakemberrel, ha már összevásároltam a darabokat?

2022. dec. 13. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
megveszed hardveraprón és összerakatod számtechboltban
2022. dec. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Thunderfairy ***** válasza:
Én mindig is a számítógépes űzlettel, ahonan vettem, rakattam össze a gépet. Átadtak egy papirt amin volt 8-10 féle összeállitás, vátelárral együtt. Amelyiket választottam azt csinálták meg. Túl sok probléma nincs ha jól választasz a listáról.
2022. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os válasza a helyes
2022. dec. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

+1 a hardverapróra.


Amúgy láttam ott olyan embereket, akik vállalnak neked egyedi igények szerinti gépösszeálllítást. Szóval bármi megoldható.


De hivatalos bolt nem fog neked kutakodni használt hardverekért... 😃

2022. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
+1 hardverapró
febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!