Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feliratloztam az avast 3...

Feliratloztam az avast 3 hónapos ingyenes próbaidőszakára,amit közben le is mondtam (emailt is kaptam róla) hogy biztos ne vegyen le pénzt a számlámról utána de most mégis levont 15ezer forintot és semmi emailt sem kaptam?

Figyelt kérdés

Sajnos a lemondásról az emailt már 2 hónapja kitöröltem, és így hogy nem kaptam erről a levonásról emailt így order number-em sincs.

Hogyan tudnék velük kapcsolatban lépni,mert amikor írni akarok nekik, akkor kéri az order numbert?



2022. dec. 15. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már buktad. Legközelebb ne engedd meg hogy levonják a pénzt!
2022. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csináltassak új kártyát? Vagy hogy tudom ezt legközelebb megaladályozni?
2022. dec. 15. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:
~30 naponta vagy negyed évente vonják? Akkor az online vásárlási limited 0 legyen, vagy ha ez virtuális kártya akkor a mögötte levő számla egyenlege legyen 0
2022. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
30 naponta, köszönöm a tanácsot.
2022. dec. 15. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra is figyelj hogy az első sikertelen levonás után lehet még 1x 2x bepóbálkoznak a következő napokban.
2022. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ludicrousSpeed ***** válasza:
75%
Ha levonta, akkor lejárt a trial. Neked kell erre odafigyelni, így jártál.
2022. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem gmail-nál lehetett kérni nemrég kitörölt email-ek visszaállítását. Hogy aztán valóban segítenek-e, vagy csak lekoppintanak azt nem tudom. Nem emlékszem maximum milyen régieket "tudnak" visszaállítani, de egy keresést megér.
2022. dec. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xp ali ***** válasza:
31%
Te komolyan megadtad a bankkártya számodat bárkinek is? Sztem cserélj bankkártyát, mert nemsokára másért is le fognak vonni. Soha de soha nem adunk meg bankkártya számot senkinek. Ha tippelnem kéne, nem is az avast vont le tőled, hanem valaki, aki magát avastnak adta ki, és a tök ingyenes dolgot rádsózta és most meg lehúzott. Te meg az avastot szidod, aki vszeg nem is tud az egészről.
2023. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ,az avast volt:) beszéltem velük és a jövőben nem vonnak le semmit mert sikerült leiratkoznom
2023. jan. 24. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!