Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek 3 hónapos xbox...

Ha veszek 3 hónapos xbox live-ot akkor meg kell adni a bankkártyát?

Figyelt kérdés
Ha veszek 3 hónapos xbox live gold-ot akkor meg kell adni a bankkártyát? Csak azért kérdem mert még nem vagyok 18 és nem lehet bakkártyám.

2017. máj. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne bankkártyád! Ha elmúltál 14 éves, ingyenesen nyithatsz OTP Junior bankszámlát, amihez szintén ingyen jár egy internetes fizetésre alkalmas VISA, vagy MasterCard bankkártya. Próbaképpen elküldtem a fiamat, próbálja meg egyedül, másfél óra múlva már hozta is a szerződést (azóta oda utalom át a zsebpénzét).

Ha feltöltőkártyát veszel, akkor az Xbox Live Gold menüpontban válaszd ki az "Use a Code" pontot, és írd be a kártyán levő kódot.

Ha kártyával akarod fizetni, akkor az "Add a credit card" menüben hozzárendeled a kártyádat, és beállítod, hogy arról vonja le a pénzt.

2017. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez mind és jó de csak 12 vagyok. Azért köszi a választ!
2017. máj. 28. 13:24
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem muszály megadni. igaz? csak akkor adom meg ha megakarom?
2017. máj. 28. 13:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha online akarod akkor meg kell adni. De ha pl: Konzolvilág ról rendelsz egy kódot amit házhoz visznek,akkor fizethetsz a futárnak. Én is így veszem, megrendelem (egy dobozos kód amit be kell írni) és ha megjön a futár akkor kifizettem.( Utánvétel)
2017. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha feltöltőkártyáról írsz be kódot (amit boltban lehet venni) akkor nem kell bankkártya semmihez. A két funkció amit szoktak kérdezni és csak kártyával fizethető az a EA Access (5500Ft/év) és az Xbox Game Pass (30000Ft/év). Ezek olyan előfizetések, hogy amíg előfizető vagy addig egy nagy listában lévő összes játékkal játszhatsz ingyen. Az EAban értelemszerűen EA játékok vannak a Game Passban meg mindenféle.
2017. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ!
2017. jún. 1. 15:21
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha már a kódot beírtam azután nem kéri?? Mert én is így vennék/rendelnék goldot hogy készpénzel fizetek.
2017. jún. 19. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kéri a bankkártyát ha kódot írsz be. Se 360on se Oneon. 360 úgy kell beírni, hogy megnyomod az Xbox gombot középen, elmész a bal oldali menübe és "Redeem Code". Oda beírod, ha jól írtad be akkor kiírja mit kapsz a kódért (pl 12 months xbox live membership) és ha leokézod akkor tölt egy kicsit és kész is vagy. Valószínűleg újra kell indítani a gépet.


Oneon meg a Store menüpontban az "Use a Code" ugyanez csak azt már nem kell újraindítani sem.

2017. jún. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok.köszi!
2017. jún. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!