Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox series X-hez barátnőmnek...

Xbox series X-hez barátnőmnek szeretnénk maximum 160 ezerért egy 4K monitort (vagy QHD ha az jobban megéri). Ajánlanátok jó monitorokat?

Figyelt kérdés
Most vásárolta 1-2 hete az Xboxot, előtte sosem volt neki. Elég kezdő még. Egyelőre warzone 2-vel játszunk ketten, de később szeretne más játékokat is kipróbálni majd. 160 ezernél nem szeretne többet költeni rá. TV nem jó a helyhiány miatt. Maximum 32 colos monitor lenne jó, 27-nél kisebbet nem szeretne. Egy 4K 120 hz monitor lenne a legjobb de azok brutál drágák. HDR is fontos lenne. Kérem csak az írjon aki eléggé benne van a monitor témában, hiszen tudom, hogy nagyon sokmindent figyelembe kell venni egy monitornál.

2022. dec. 18. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
DisplayHDR600/1000 alatt nincs értelme, az olcsó monitor amire ráírják neked, hogy HDR az ugyan megjeleníti a képet de nem lesz egy centivel se jobb mint a sima. SAMSUNG ODYSSEY G6 kb a belépő szint amire érdemes is pénzt költeni, kicsit több mint a 160 de legalább nem kell rögtön lecserélni
2022. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nano cel monitort vennek , szep kepet adnak nagyon. Amire 34demes figyelni hogy 60 hz en is jo legyen a monitor bemeneti kesese ami nem keverendo a vwlasz idovel. Nekem budget monitorom van de igy is meglovok barkit.
2022. dec. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy kevéssé ismert apróság amit érdemes tudni: Xbox Series X csak 4K felbontásban támogatja a HDRt. Igen elég hülyén hangzik, nem tudom miért van ez, de így van.
2022. dec. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ps5 jobb lett volna.. eger mozgas borzalmas xboxon ,pontatlan nagyon . A ps5 kontroller 250 poling raten mrhy mig qu xbox csak 125 ami azt eredmenyezi hogy a ps5 kontrollerel pontosabb celzast lehet elerni.
2022. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Pont ezzel jössz amiről itt halvány gőze sincs senkinek és senki nem vesz észre egy szűk hardcore rétegen kívül? :)
2022. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Mondjuk igen lehet igazad van .. fogalmuk sincs arrol mit irtam egy reszt mert elutottem par betut ! Xd
2022. dec. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!