Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet olyat hogy az egyik...

Lehet olyat hogy az egyik képernyőt laptopon pl át "streamelni" egy másik monitorra? Hdmi kábellel tudom hogy lehet de programra vagy más vezeték nélküli megoldásra gondoltam

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezeték nélküli HDMI adapterre lehet küldeni a képet elvileg, bár ilyen nem sok van.
2022. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a túloldalon levő monitornál is egy számítógép/laptop van, akkor vagy távoli asztali eléréssel (ebből sokféle van: van a Windowsba is beépítve, RDP, VNC, NX protolollokon keresztül, ott van a Teamviewer, stb...) éred el, vagy valamilyen képernyőrögzítő programmal (például OBS Studio vagy FFMPEG,...) sugárzod, és a túloldalon valamilyen streamet kezelő médialejátszóval (például VLC Media Player, SMPlayer,...) meg lejátszod.
2022. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2022. dec. 23. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!