Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egész pontosan milyen alkatrés...

Egész pontosan milyen alkatrészekből/elemekből áll az xbox?

Figyelt kérdés
Vettem egy használtat és nem tudom melyik része lehet hibás. El kellene tudom mondani melyik része melegszik túlságosan, de nem értek hozzá.

2022. dec. 25. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összeset soroljuk fel?
2022. dec. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, legyél olyan kedves...
2022. dec. 26. 07:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress a neten disassembly leírást/videót, még azt se írtad le milyen xbox-od van, így nehéz.
2022. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ne vedd sértésnek, de ha gőzöd sincs a gépről és itt kérdezel utána akkor nem látok rá sok esélyt, hogy meg tudod javítani. Ha bármi olyan baja van amit egy szétszedés (amivel kezdőként nagyobb kárt csinálhatsz mint ami most van), takarítás és újrapasztázás nem old meg akkor bármi lehet.
2022. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne tudnod?

Beviszed egy szervízbe azzal, hogy túlmelegszik, ennyi.

Ők értenek hozzá, megteszik amit tudnak.

De csodát ne várj, a legtöbb használt konzol egy hulladék, nem véletlen adták el.

2022. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!