Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másnak okozot gondot az új...

Másnak okozot gondot az új Windows update?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy az új win update elégé kellemetlenséget okoz
2022. dec. 28. 07:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
62%
Volt már olyan update ami nem okozott gondot? :D vagy olyan Windows? A Windows maga a gond ...
2022. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Szirty ***** válasza:
31%

Nekem még csak gondot okozott.


Főleg a céges gép, ami fölött a magasságos IT uralkodik így azon nem lehet letiltani az automatikus frissítést.


Pl. hiába van bekapcsolva 3 napig nonstop, amikor dolgozni kezdek rajta akkor gondol egyet és frissíteni kezd, majd kérdés nélkül újraindul.

2022. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyes gépeken okozhat állítólag. Valószínűleg kijavították, mikor kiderült. A MacOS-sel is sokszor volt ilyen, Linuxról nem tudok, de nem ez alapján választok operációs rendszert.
2022. dec. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azér kérdeztem mer elvileg most kékhalált okoz az új update bekapcsoláskpr és ezt szeretném. El kerülni de aza baj ha nem frissitem a gépet akkor be lassul
2022. dec. 28. 08:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Privátra itt válaszolnék... értem én, hogy azért kérdezed, mi másért. Szerintem kicsi az esélye, hogy gond lenne ebből.
2022. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szirty ***** válasza:

"de aza baj ha nem frissitem a gépet akkor be lassul"


Miért lassulna be?

2022. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem rendszeresen be szokot lassulni mikor nem frissitem le
2022. dec. 28. 09:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott valami nagy baj van ha nem frissíted és belassul. Vagy placebo. Általában akkor van gond ha frissít a rendszer.
2022. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szirty ***** válasza:

"de aza baj ha nem frissitem a gépet akkor be lassul"


Én még sose tapasztaltam ilyet.

Belassulni attól szokott ha mindenféle programokat próbálgatsz, raksz fel/szedsz le (vagy rajta hagyod).

Nem a frissítés hiánya lassítja, hanem a használat módja.

2022. dec. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap este frissült a win 11, vagyis csak próbált. 3x indult újra a gép, nem tudta telepíteni a frissítést így visszaállította az eredeti fájlokat. Közben az utolsó sikertelen próbálkozás után kapott egy kékhalált valamilyen kernel dll-re hivatkozva.

Hozzá se nyúltam a géphez, 10-20 percig csak figyeltem mit szerencsétlenkedik.

Egy modern PC-ről van szó, 12700K, 32GB RAM, 1TB 980 SSD, Z690-es lap. Nem is érettem mi ez az egész.

2022. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!