Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Game Pass előfizetés automatik...

Game Pass előfizetés automatikus ?

Figyelt kérdés

előfizettem erre a PC Game Pass-ra és mikor regisztráltam rá írta hogy a további előfizetés automatikusan történik szóval nekem nem kell minden hónapban kézileg újra és újra meg újítanom az előfizetésem

mert le vonja a pénzt automatikusan ez mennyire igaz?



mert a Netflixre is előfizettem és ott is azt írta a regisztráció hogy a automatikusan történik a további előfizetés

de minden hónap végén meg kellett újítanom az élőfizetésem ugye nem volt automatikus a Game Pass is ilyen ?


2022. dec. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igaz.

Mind a Game Pass, mind a Netflix , meg az összes előfizetésee szolgáltatás teljesen automatikus onnantól kezdve, hogy előfizettél.

2022. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nincs határidő vagy valami? mert ugye a game pass csak 10-én tudja le vonni a pénzt tőlem mert akkor szoktam a fizetésem kapni mert gondolom 1-én le jár a előfizetés és nem érzékeli a rendszer hogy nincs lóvé a kártyán akkor nem tudok játszani míg 10-e el nem jön ?


ha csak nem hagyok mindig pénzt a kártyán

2022. dec. 30. 16:29
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%
Automatikus. De miért nem vettél éves kódot? Töredék árba jön ki. Így az Ultimate 4200 Ft az éves meg lebontva 1500 sincs.
2022. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez sok helyen változik, nekem a netflix, spoty stb csak egyszer próbálja levonni az összeget, ha nem sikerül függeszti...

Rosszabb a noname előfizetés naponta pofátlan módon próbálja levonni...

Revolut számlám van pont ezért, arra töltök és onnan fizetek elő, arra amire én akarok.

2022. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

azért mert nem tudtam hogy ilyet is lehet de vannak olyan játékok a pc game pass-en amivel nagyon akarnánk játszani de még se tudom le tölteni


pl For Honor van ubisoft fiókom is össze is vannak kapcsolva a game pass fiókommal de még is azt írja mikor le akarom tölteni hogy nem vagyok még tag csatlakozz most rá megyek a csatlakozz most opciora

és kéri hogy vásároljam meg a pc game pass-t de hát már ezt rég meg tettem

2022. dec. 30. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!