Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 monitort használok, és azt...

2 monitort használok, és azt szeretném meg csinálni hogy mind a 2 monitoron 2 különböző játékkal szeretnék játszani, mert van egy tesóm aki az egyik monitoron játszana én meg a másikon, nem tudok valami hogy ezt meg lehessen valósítani?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 14:57
 1/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Felejtsd el.
2023. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osztott képernyős játékok úgy 20 évvel ezelőtt meghaltak. Két különböző játékot meg soha nem is lehetett egyszerre játszani. Miért nincs a tesónak saját gépe?
2023. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem csak két monitor kell. Két billentyű, két egér, két kontroller, vagy kormány, két fejhallgató, amin mindegyik játék hangja megy külön. Ezek megvalósíthatatlanok. Átgondoltad te ezt?
2023. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

@15:33


A legfontosabbat kihagytad ami ehhez kell. Két számítógép.

2023. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Én ezt tudom, de a kérdező mindezt egy gépen akarja megvalósítani.
2023. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Van 2 egér meg 2 billentyűzet, a monitorokon van hangszóró
2023. jan. 3. 16:38
 7/8 ludicrousSpeed ***** válasza:
Mit nem értesz meg azon, hogy nem lehet?
2023. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én ezt tudom, de a kérdező mindezt egy gépen akarja megvalósítani."


Azt meg ugye tudjuk hogy nem lehetséges. Ezért mondtam hogy két számítógép kell hozzá.


Kérdező, röviden: SEHOGY.

2023. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!