Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség!!! Teamspeak!!...

Segítség!!! Teamspeak!! Hogyan tudom megoldani??

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő ps felhasználó vagyok, haverom pc-s és teamspeak problémánk lenne.. discordom van de az meg nincs ps-en és használni szeretnék fejhallgatót de mivel telefonon megy a discord így nagy valószínűséggel nem hallanám.tudnátok esetleg valami okosságot mondani nekem? Játékon belüli voice chat meg nagy tré.. Mert nagyon zavar hogy a játék hangja tvn szól és nem úgy hallom a hangokat..😔
2023. jan. 6. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot kell kötni. Marad a rossz minőségű voice chat, vagy telón discord/teamspeak és közben a tv-n a játék hangja.
2023. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Vagy veszel egy értelmes fejhallgatót.
2023. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak itt arra célzol hogy van olyan fejhallgató hogy egyszerre kezelni a két egységet ez által hallanám mint a két dolgot mint a hivás és a játékot egybe?
2023. jan. 7. 00:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem pistike, arra célzok, hogy kávét is főz...
2023. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!