Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A felhő (Cloud) lehetőséget a...

A felhő (Cloud) lehetőséget a legtöbb okostelefon használó használja? Illetve ez nem is az okostelefonhoz kapcsolódik? Hanem mihez?

Figyelt kérdés
Pl egy Google fiókhoz is tartozik felhő? Vagy ahhoz nincs?

2023. jan. 10. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem okostelefonhoz kapcsolódik, hanem szinte bármihez, aminek köze van az internethez. A Google fiókhoz például tartozik felhő.
2023. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És kb "mindenki" (nagyon sokan) használja? Pl te és az ismerőseid?

Azért kérdezem, hogy legyen viszonyítási alapom.

Eddig én nem használtam és nem is tudom még igazán, hogy mire lehet használni.

2023. jan. 10. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Google driveot használom nagyritkán, Huawei cloudot még nem, Microsoft felhőjét csak munka miatt.
2023. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Nekem pár dolog van fenn, kisebb dokumentumok, hogy ha szükséges, bárhol elérhető legyen. Vagy, ha feltöltök valamit telefonon, pl egy doksit, akkor pc-n megjelenik egyből egy bizonyos mappába, így nem kell más megosztást választanom. Gyors, egyszerű, oda vissza működik.

Icloud, Google drive, amit használok. Fotókat, videókat nem töltök fel, mert körülményes. Ha mindenhol atom stabil 5G lenne, akkor esetleg.

2023. jan. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb. mindenki használja valamilyen formában. Google Drive, Onedrive, hogy csak az ismertebbeket említsem.
2023. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!