Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik vezetékes fülhallgató...

Melyik vezetékes fülhallgató éri meg a legjobban? Volt már nagyon sok fülhallgatóm,de mind kieesett a fülemből... Már van egy "kiszemeltem",ár-érték arányban jónak tűnik,ti mit gondoltok? Linket a leírásban találtok.

Figyelt kérdés

[link]


Számomra tökéletes lenne egy ilyen :)


Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,természetesen mennek a zöld pipák ;)



#link #ajánlás #zenehallgatás #vezetékes fülhallgató #számomra jó lenne #Állítható klipsz+videó a leírásban
2023. jan. 10. 18:41
 1/5 A kérdező kommentje:
2023. jan. 10. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobban az éri meg ha a meglévő vezetékes fülhallgatódra teszel ilyet:

[link]

vagy ilyet:

[link]

vagy ilyet:

[link]

attól függ milyen alakú a fülhallgatód.

2023. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linkeket,de nincs fülhallgatóm,mind tönkrement,de azért még egyszer köszönöm a segítséged :)


Megrendeltem a fenti terméket.

2023. jan. 11. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt, a régi samsung telómhoz adták és amíg nem lett kontakthibás, addig tökéletes volt teljesen, kényelmes, jó hangzás, és nem drága-3 évig kibírt mindent:


[link]


Vettem kb 1,5 éve ebből 2-t, mert féláron árulták és egy 20-asból kijött 2 db. Most is ez van és baromi jó, minőségi, hangzása már-már a profi cuccokat súrolja:


[link]

2023. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4. Nagyon szépen köszönöm,hogy ilyen részletesen leírtad! :)


Nekem tegnap jött meg a rendelésem,nem csalódtam,nem drága,ár-érték arányban,mondom kibontom megnézem a telefonomon,Xiaomi Redmi Note 8 Pro,hatalmas meglepetés ért,úgy dübörög benne a basszus,hogy az valami hihetetlen,méterekről hallani,szóval csak óvatosan,aki ilyet akar,kényelmes,minden,legjobb fülhallgatóm eddig,ráadásul 11.-én rendeltem,és már itt volt 12-én,szóval nagyon gyorsak,és korrektek,értesítenek minden.

2023. jan. 13. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!