Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szokványos a kérdés,mi a...

Szokványos a kérdés,mi a megoldás ha létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy Labtec klaviaturám de a betük többsége lekopott.Ragsztottam rá öntapados fehér papírt és ráírtam a betüket.Ühümmm,csak bepiszkolodott és szépen lassan olvashatatlanná vált.Mivel csak úgy tudok gombokat nyomkodna ha látom a betüket és olvashatóvá válik a közölni valóm így sajnos nem tudom milyen betüt takar a gombocska.Milyen megoldás létezik erre a fránya gombok helyre állitására?Hehehe,értem én,vegyek egy másikat és voálá a gond letudva.Hát ez nem fog menni mert ez egy komolyabb szerkezet és a hasonló bizony már aranyárba kinálgatják.Van itt gond nem kevés.Ötlet ami nem új klaviatura vásárlásra írányul?

Köszönetem a jó válaszokért fel pontozlak ha még ennek van is valami jelentősége.


2023. jan. 13. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Billentyűzet-matrica. A betűk egyesével felragaszthatók.

[link]

2023. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni direkt erre a célra matricákat, amivel felragacsozhatod a billentyűzetedet (keress arra, hogy "billentyűzet matrica"). Ezek általában tisztíthatók, és strapabíróbbak is, mint a sima fehér papír.
2023. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat a linket külön köszönöm!Erre gondoltam én is első körben de nem tudtam létezik e ez a megoldás.Váóóóó,lesz megint betű a gombokon és használhatom tovább a megkedvelt klaviaturám.Vannak még segítő kész emberek,nincs olyan nagy baj a világgal.Széppé tettétek a napomat!
2023. jan. 13. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van: [link]


Vagyis ilyet vettem a német kiosztású laptop bill.-re.

Lassan 1,5 éve bírja, nem kopik, nem jön le. Lényeg, hogy legyen rendesen letisztítva a billentyűzet, mielőtt felragasztod.

2023. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A labtec és komoly szavak egy mondatban elég röhejesen néznek ki... Nem mellesleg értelmesebb megoldás normális billentyűsapkát venni, amiről nem kopik le a karakter.
2023. jan. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

undorító matricázgatás helyett cserélném inkább. Halomban állnak a leselejtezett jó minőségű, akár sosem használt (új) irodai billentyűzetek.

[link]


HP, DELL, Lenovo

~2 ezer ft

2023. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!