Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lettek kicsinyítve a...

Miért lettek kicsinyítve a dokumentum karakterei google drive-ban a windows újratelepítése után?

Figyelt kérdés

Egyébként most hogy feljöttem GYK-re itt is ez van. Borzasztó módon b*ssza a szemem... Google Drive-on ha ráteszek valamit 125% nagyításra akkor az lesz olyan mint régen volt, de a Fájl, Szerkesztés, Nézet, Beszúrás stb. ugyanúgy kicsinyítve vannak írva.

Viszont a facebook maradt amilyen volt.

Már kissé fusztráló minden doksit egyesével 125%-ra tenni, aztán ha kilépek belőle újra visszamegy 100%-ra. Már nagyon idegőrlő ez az egész.


A válaszokat előre is köszönöm.



2023. jan. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a képernyö-felbontást, lehet, hogy az állítódott el
2023. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer többi programablaka is kicsi, akkor lehet nem vetted vissza a képernyő beállításokban a méretezést. Van egy ilyen rész: "szöveg, alkalmazások és más méretének módosítása", ami egységesen belenagyít mindenbe. Ha itt veszed fel 125%-ra, akkor egységesen mindenen érvényesíti.
2023. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az állítódott el sajnos. Az ikonok viszont meg pont, hogy nagyobbak lettek mint voltak előtte...

Valami olyasmi kéne hogy a google drive-on belül a nagyítás legyen 125% alapból mindenen. Mert ott is vannak mappák meg az egész felület, az okés.

Egyedül az nem amikor a word filet nyitom, aprók a betűk. Szerintem alapból is ilyen, mert szemüveges vagyok és gondolom régen is idegesített valahogy be kell tudni állítani egységesen 125%ra.

2023. jan. 17. 20:28
 4/5 A kérdező kommentje:
De legalább tudom, hogy nem a képernyőfelbontással volt gond.
2023. jan. 17. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

"125%-ra tenni, aztán ha kilépek belőle újra visszamegy 100%-ra"

Akkor nem történt változás a betűméretben.

2023. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!