Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Messengeren mit jelent pontosa...

Messengeren mit jelent pontosan az üres kör benne egy pipa? (Elküldve)

Figyelt kérdés

Van a teli kör, benne a pipa, az amikor kézbesítve van az üzenet és van az üres kör, benne a pipa, amikor elküldve van az üzenet.


Ha írok valakinek és az utóbbi jelenik meg, az azt jelenti hogy nincs internethozzáférése és nem érkezik meg az üzenetem hozzá, igaz?


Ha beszélek valakivel, ír nekem és én szinte rögtön válaszolok neki és ez jelenik meg. Ez hogy történhet? Ír nekem és miután elküldte, rögtön repülőgép üzemnódba rakja a telefonját? Vagy hogy kell ezt elképzelni?


Lehet ezt valahogy másképp előidézni? Lehet hogy csak nem akar beszélgetni velem és valahogyan megoldja hogy így jelezze nekem?



2023. jan. 23. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy hogy simán nem frissített még a szerver / nem kézbesítette azonnal.
2023. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez csak egy embernél fordul elő velem és néha órákig tart.
2023. jan. 23. 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy lehet hogy van egy csomó kiegészítő, bővítmény (unseen for facebook stb) amivel ez a láthatóság tetszőlegesen ez állítható. Akár üres körrel is elolvashatja az üzeneted.
2023. jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyobb eséllyel ő nem elérhető és ezért nem tudja kézbesíteni az uzit


Vagyis nálam ez altalaban így van

2023. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!