Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iphone telom van Messengeren...

Iphone telom van Messengeren ha irnak megkapom az üzenetet de aki rám írt annak nem színesedik be a pipa hogy jelezze hogy elküldte nekem az üzenetet de ha fel lépek androidos telomon ott beszinesedik az üzenet ha rám írnak... Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig is összevissza mutatta a fentieket.
2022. aug. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elérhető állapot be van kapcsolva?
2022. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Igen be van kapcsolva az elérhetőség és csak annyit csinàlok h meg hogy megnyomom a középsőt es lerakom tálcára ugye es nézek youtube-ot és megkapom az üzenetet de aki irt annál azt irja hogy csak elküldte az üzenetet de nem kaptam meg és ha kikapcsolom az elérhetőséget akkor is ezt csinálja meg ha bekapcsolom akkor is
2022. aug. 18. 23:33
 4/5 anonim válasza:
szia! nemtudom mi van most de vannak emberek akiknek irok, elerhetoek es az uzenetemet nem kapjak meg ergo kor es benne pipa... biztosan nem vagyok letiltva se nemitva ae blokkolva se semmi. volt ismerosom aki vart tolem uzenetet es 2 nap mulva kapta meg... vannak akikkel meg gordulekenyen csetelek. nalam mobilnet, wifi minden okes. nemtudom hol a hiba
2022. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Időnként vissza a visszatérő bug a facebookon/messengeren (már 2010-11 körül is előfordultak hasonló esetek, és rendszeresen előbukkan időnként)
2022. aug. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!